O blogu

Witam na moim historycznym blogu :)
Strona w trakcie odświeżania

Kontakt: zhistorii@interia.pl

4 komentarze:

 1. Szanowni Państwo,
  Piszemy do Państwa, ponieważ zainteresował nas prowadzony przez Państwo blog. Jesteśmy autorami strony Niezlomni.com, na której staramy się prezentować historię z wielu punktów widzenia.

  Niebawem planujemy stworzyć dział blogi, gdzie będą pisywać nasi dotychczasowi Czytelnicy, ale nie tylko. Mamy w planach przyciągnąć osoby, dla których historia stanowi pasję. Dlatego również zwracamy się do Państwa. Czy istniałaby możliwość, żeby treści, które zamieszczają Państwo na swoim blogu, umieszczali również Państwo na blogu na stronie Niezlomni.com?

  Co możemy zaproponować w zamian? Przede wszystkim naszą stronę odwiedza coraz liczniejsza grupa Czytelników (przynajmniej 3 tysiące unikalnych użytkowników każdego dnia, bywają również dni, kiedy ta liczba przekracza 4 tys. UU, nasz rekord to 8 tys. UU jednego dnia), mimo że funkcjonujemy w zasadzie od połowy października 2013 r. Poza tym zaprzyjaźniony profil na Facebooku, który publikuje nasze treści, to niemal 8,5 tysięcy polubień.

  Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że ciekawy artykuł z Państwa bloga, zyska dodatkową kategorię i znajdzie się dodatkowo w odpowiednim dziale tematycznym na naszej stronie. Będzie również promowany na fanpejdżu na Facebooku.

  Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. Z góry dziękujemy za odpowiedź, również negatywną!

  pozdrawiamy
  redakcja Niezlomni.com
  niezlomni.com@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Poprosze literature o dzialaniach w polskiej strefie geograficznej, czynnikow - agentow z najwyzszej polki swiatowej. Otoz kiedys wpadla mi ksiazka/ksiazeczka w oryginale (z Darow Polonii zza Oceanu) pod tytulem: "Pienkovsky Papers".... no wiec poprosze w tym stylu - tylko z najwyzszej polki agenturalnej - przeszlej rzecz jasna dzialalnosci agenturalnej, najlepiej w ramach gry na "planszy A" posrod wszystkich plansz "ABC" dzialan oskrzydlajaco/wywiadowczych, lecz dotyczacych tak strefy polskiej geograficznej, jak i czasem czynnikow-agentow polskich korzeni...

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć Dominik!
  Bardzo mnie cieszy, że mimo młodego wieku zacząłeś pisać bloga historycznego. Bardzo dobrze, ponieważ tak jak napisałeś na początku wielu ludzi z Twojego pokolenia interesuje się tym, kto z kim się przespał a kto zdjął majtki albo kto ich nie założył. To jest celowa robota mająca ogłupić społeczeństwo. Dlatego jeszcze raz gratuluję Ci zainteresowań i bloga. Tacy jak Ty są dla rządzących nie wygodni, ponieważ "tępym ludem łatwo rządzić" a ludzi myślący nie są tak łatwo podatni na manipulacje, ponadto interesujesz się historią a to bardzo dobrze, ponieważ "naród, który nie zna swojej historii skazany jest na zapomnienie i nie zasługuje na szacunek". Pozdrawiam Cię i życzę wytrwałości oraz konsekwentnego rozwoju.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oprócz oblewania się wodą ,
  jak dobrze grasz w kółko i krzyżyk możesz wygrać kasę 5000 zł
  w grę 12 mieczy gra już dostępna https://12mieczy.pl/
  Do wygrania 5 000 zł w grze płatnej .
  W grze bezpłatnej promocyjnej do wygrania 300 zł
  Finał gry promocyjnej 17.04.2017roku o godzinie 23:59
  Link do regulaninu gry promocyjnej 12 Mieczy :
  https://12mieczy.pl/mode/promotion-game/rules
  link do filmu instruktażowy :
  https://youtu.be/U2e5Fn2BTAM

  OdpowiedzUsuń